Prawo pracy – kompleksowa oferta usług prawnych

Prawo pracy reguluje wzajemne prawa i obowiązki pracowników i pracodawców jako stron stosunku pracy. Ta dziedzina prawa obejmuje również zagadnienia związane z organizacjami pracowniczymi (związki zawodowe), układami zbiorowymi, sporami zbiorowymi i dialogiem społecznym. Sprawy związane z prawem pracy to ważna i istotna część funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

Oferta naszej kancelarii w zakresie prawa pracy jest dlatego skierowana zarówno do pracowników jak i pracodawców oraz związków zawodowych i organizacji pracodawców.

Doświadczenie w prowadzeniu spraw z prawa pracy

Adwokaci i radcowie prawni z naszej kancelarii mają bogatą praktykę i duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z prawa pracy. Prowadzimy stałą obsługę prawną firm obejmującą doradztwo z prawa pracy, jak również wiele postępowań jako pełnomocnicy pracowników. Przede wszystkim jednak codziennie udzielamy porad prawnych z prawa pracy oraz piszmy opinie prawne na tematy związane ze stosunkiem pracy. Prawnicy z naszej kancelarii prowadzą też regularnie postępowania przed sądami pracy.

Zapraszamy pracowników i pracodawców do kontaktu z nami oraz do nawiązania współpracy

Zgłaszając się do nas ze swoimi sprawami jako pracodawca albo jako pracownik masz gwarancję, że otrzymasz obsługę w zakresie prawa pracy na najwyższym poziomie.

Maciej Żakiewicz Adwokat w Warszawie.

Maciej Żakiewicz

Radca Prawny, Wspólnik

więcej

SPRAWY ZWIĄZANE Z PRAWEM PRACY