Dzięki współpracy z agencją Primo Corporate Advisory równolegLe do podejmowanych działań prawnych możemy zaoferować Państwu wsparcie w zakresie ochrony dobrego imienia i wizerunku Państwa firmy.


  Oferta wyspecjalizowanej w działaniach komunikacyjnych Agencji jest skierowana w szczególności do tych podmiotów, które w trakcie toczących się postępowań narażone są na utratę dobrego wizerunku.

Wsparcie Agencji obejmuje koordynację działań pozasądowych, których celem jest usunięcie powstałych szkód wizerunkowych naszych Klientów. Agencja oferuje kompleksową usługę obejmującą opracowanie strategii komunikacyjnej uwzględniającej zarówno interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych, monitoring mediów i internetu, kontakty z mediami oraz zarządzanie kryzysowe.

Dzięki trójstronnej współpracy z Kancelarią Adwokacką i Agencją Public Relations, Klient uzyskuje pewność, że kompleksowo podejmowane są wszelkie działania zmierzające nie tylko do ochrony jego sytuacji prawnej, lecz również dobrego imienia, a toczące się postępowania mają minimalny wpływ na jego pozycję rynkową.


 

Primo Corporate Advisory to profesjonalna zewnętrzna firma doradcza, wspierająca komunikację z mediami, rynkiem i pracownikami, a także z obecnymi i potencjalnymi Partnerami biznesowymi.

Czytaj więcej >

Maciej Żakiewicz Adwokat w Warszawie.

Maciej Żakiewicz

Prawnik, Wspólnik

więcej

Magda Gawińska Adwokat w Warszawie.

Magda Gawińska

Adwokat, Wspólnik

więcej

Maciej Górczak Adwokat w Warszawie.

Maciej Górczak

Adwokat, Wspólnik

więcej

Paulina Drzazga-Poproch Adwokat w Krakowie.

Paulina Drzazga-Poproch

Adwokat, Wspólnik

więcej