Paulina Drzazga-Poproch Adwokat w Krakowie.

Paulina Drzazga-Poproch

Adwokat, Wspólnik

Paulina Drzazga-Poproch – informacje o prawniku

Paulina Drzazga-Poproch jest adwokatem i wspólnikiem kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k.. Kieruje pracą oddziałów w Krakowie, Katowicach i Tarnowie. Specjalizuje się w sprawach karnych, cywilnych i w bieżącej obsłudze prawnej firm (w tym m.in. prawo pracy, podatki, umowy).

Doświadczenie prawnicze

Paulina Drzazga-Poproch ma bardzo duże doświadczenie sądowe zdobyte w trakcie wieloletniej praktyki. Poza praktyką sądową dużo czasu w swojej pracy poświęca na analizowanie dla klientów umów, kontraktów i dokumentów związanych z prowadzeniem firmy i działalności gospodarczej. Zna potrzeby przedsiębiorców i stara się wspólnie z zespołem kancelarii znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Nie należy do osób, które łatwo się poddają. Jeżeli ma wątpliwości to zawsze korzysta z wiedzy i doświadczenia współpracowników kancelarii.

Jeśli znajdziesz się kiedyś w trudnej sytuacji prawnej i trafisz tutaj, to dostąpisz wielkiego szczęścia. Pani mecenas Paulina Drzazga-Poproch nie tylko dostarczy ci profesjonalnej pomocy ale również, a może nawet przede wszystkim, otrzymasz niespotykany gdzie indziej gratis: wsparcie i życzliwość, która pomoże ci przebrnąć przez najtrudniejsze nawet chwile… Było to dawno, (2014 r.) a ja wciąż pamiętam i jeszcze raz dziękuję! – Jerzy Kłos

Wykształcenie prawnicze
Dodatkowe informacje

Paulina Drzazga-Poproch jest autorem licznych artykułów z zakresu prawa karnego. Publikacje te koncentrują się wokół tematyki związanej z przestępczością narkotykową oraz przestępstwami przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

Prywatnie interesuje się literaturą, turystyką górską i snowboardem.

INNI PRAWNICY