Magda Gawińska Adwokat w Warszawie.

Magda Gawińska

Adwokat, Wspólnik

Magda Gawińska – informacje o prawniku

Magda Gawińska jest adwokatem i wspólnikiem kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp.k.. Od wielu lat prowadzi procesy karne i broni klientów naszej kancelarii adwokackiej przed sądami wszystkich instancji. Specjalizuje się w prawie karnym (w szczególności przestępczości gospodarczej, narkotykowej), w sprawach z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz w sprawach gospodarczych. Prowadzi również stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Biegle zna angielski i hiszpański.

Doświadczenie prawnicze

Magda Gawińska ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw karnych oraz reprezentowaniu klientów w postępowaniach sądowych oraz przed urzędami państwowymi, zwłaszcza organami ścigania. Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich i hiszpańskich kancelariach prawnych. Fundamentem jej pracy są wiedza, pasja i zaangażowanie. Ceniona jest za perfekcjonizm, skuteczność i zdecydowanie. Standardy i wyniki jej pracy spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Investor Sp. z o.o. to podmiot realizujący największe inwestycje budowlane w Polsce i za granicą. Współpraca z kancelarią Żakiewicz Adwokaci (Mec. Magdą Gawińską) gwarantuje komfort bezpieczeństwa prawnego w każdym obszarze naszej działalności. Polecam!. – Maciej Bajan

Kancelaria (Mec. Magda Gawińska) świadczy usługi na najwyższym poziomie merytorycznym, wyróżnia się skutecznością działania i terminowością realizacji zleceń. Polecam tę kancelarię jako solidnego partnera prawnego w biznesie. – Marcin Hakiel

Wykształcenie prawnicze
  • 2010 – 2014 Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie
  • 2005 – 2010 Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • 2009 – 2010 Wydział Prawa na Universidad de Zaragoza w Hiszpanii
  • 2009 – kurs prawa porównawczego Comparative Law Course
Dodatkowe informacje

Magda Gawińska to zapalona biegaczka i miłośniczka Hiszpanii. Realizując obie pasje jednocześnie, od lat konsekwentnie startuje w odbywających się w Hiszpanii maratonach. Zdobywczyni podium w klasyfikacji adwokatów w Biegu Powstania Warszawskiego, a także w kategorii kobiet w Półmaratonie Augustowskim oraz w kategorii kobiet prawników w Maratonie Warszawskim. Na sali sądowej czy na biegowej trasie – skoncentrowana na celach i wynikach, nigdy się nie poddaje.

INNI PRAWNICY