Maciej Górczak Adwokat w Warszawie.

Maciej Górczak

Adwokat, Wspólnik

Maciej Górczak – informacje o prawniku

Maciej Górczak jest adwokatem i wspólnikiem kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k.. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym, prawie karnym skarbowym, prawie karnym i gospodarczym. Doradza w sprawach podatkowych i prowadzi sprawy karne skarbowe na wszystkich etapach – od postępowania kontrolnego, aż do zakończenia sprawy przed sądem. Prowadzi również stałą obsługę firm w zakresie przygotowania i opiniowania umów i kontraktów, ich negocjowania, a także prawa handlowego i administracyjnego. Doradza też podmiotom ubiegającym się o dofinansowanie ze środków unijnych lub je rozliczającym oraz w sprawach zamówień publicznych.

Doświadczenie prawnicze

Maciej Górczak jest doświadczonym adwokatem, którego umiejętności doceniają wszyscy klienci kancelarii. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych oraz postępowań karnych, karno-skarbowych, podatkowych i gospodarczych. Doświadczenie zdobywał m.in. w Departamencie Prawnym jednej z największych polskich spółek doradztwa podatkowego, w Ministerstwie Gospodarki, a także w kancelariach adwokackich. Ma również kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej unijnych programów operacyjnych w zakresie funduszy strukturalnych. Prowadził liczne postępowania sądowo-administracyjne z zakresu prawa podatkowego.

Usługi świadczone przez ŻAKIEWICZ ADWOKACI (Mec. Maciej Górczak) cechuje wysoki poziom zaangażowania oraz zindywidualizowana forma. Obsługa prawna jest dopasowana do potrzeb klienta pod każdym względem, dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny sprawia, że z czystym sercem możemy polecić tą kancelarię adwokacką każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. – Roland Stochmal

Wykształcenie prawnicze
  • od 2010 r. doktorant w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie uzyskując dyplom z wyróżnieniem
  • ukończył roczne anglojęzyczne seminarium „Computers and Law” oraz kurs „Międzynarodowe Prawo Handlu Elektronicznego”
Dodatkowe informacje

Maciej Górczak wykonując zawód adwokata zawsze dąży do poszukiwania jak najlepszych rozwiązań dla klientów i z zaangażowaniem broni ich interesów. W najbliższym czasie przystąpi do obrony doktoratu w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy cieszy się opinią osoby kompetentnej, profesjonalnie podchodzącej do każdej sprawy. Chętnie dzieli się z klientami i kolegami swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdą wolną chwilę poświęca aktywnym formom spędzania czasu, głównie turystyce górskiej, zdobywając coraz to wyższe szczyty nie tylko polskich gór.

INNI PRAWNICY