Kamil Kensoń Adwokat w Bielsku-Białej.

Kamil Kensoń

Adwokat

Kamil Kensoń – informacje o prawniku

Kamil Kensoń jest adwokatem i współpracownikiem kancelarii adwokackiej ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k.. Kieruje pracą oddziału w Bielsku-Białej. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz administracyjnym. Zna język angielski.

Doświadczenie prawnicze

Kamil Kensoń doświadczenie zawodowe zdobył w jednej z warszawskich kancelarii prawnych, gdzie zajmował się kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym wielu spółek handlowych, m. in. autoryzowanych dealerów samochodów i deweloperów. Prowadził liczne postępowania cywilne, gospodarcze i administracyjne, a także przygotował wiele umów cywilnych i handlowych. Podczas dotychczasowej praktyki rozwiązał wiele problemów prawnych dotyczących różnych zagadnień wielu dziedzin prawa. Prowadził także z powodzeniem wiele spraw karnych. Podczas pracy angażuje się całkowicie w powierzone zadanie, starając się odnaleźć optymalne rozwiązanie.

Wykształcenie prawnicze
  • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Dodatkowe informacje

Kamil Kensoń wolne chwile spędza na wędrówkach pieszych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim, a także w innych polskich górach. Prowadzi również kancelarię adwokacką w Bielsku-Białej.

INNI PRAWNICY