Iwona Górnicka Radca Prawny we Wrocławiu.

Iwona Górnicka

Radca prawny

Iwona Górnicka – informacje o prawniku

Iwona Górnicka jest radcą prawnym (nr wpisu WR-2499)  i współpracownikiem kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp.k.. Prowadzi wrocławski oddział kancelarii. Zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych i firm z Wrocławia i Dolnego Śląska. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa budowlanego. W związku z tym przygotowuje, opiniuje, analizuje i negocjuje umowy budowlane. Wspiera także inwestorów w sprawach nadzoru nad prawidłowością przebiegu inwestycji budowlanych. Ma praktykę w prawie autorskim i konsekwentnie od wielu lat pomaga wielu twórcom w aspektach praktycznego wykorzystania ich utworu w obrocie gospodarczym. Oferuje przedsiębiorcom wszechstronne doradztwo w zakresie IP. Doradztwo w tym zakresie dotyczy w szczególności dostosowania stron internetowych do wymogów ustawowych. Specjalizuje się również w prawie ochrony danych osobowych.

Doświadczenie prawnicze

Iwona Górnicka ma doświadczenie w prowadzeniu stałej obsługi prawnej wielu firm, a także w prowadzeniu postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego.

Wykształcenie prawnicze
Dodatkowe informacje

Iwona Górnicka jest ambitna i pomysłowa. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Egzamin radcowski zdała najlepiej ze swojego okręgu. Studiowała Prawo Wspólnoty Europejskiej w Mannheim. Biegle posługuje się językiem angielskim, w tym także prawniczym angielskim – uzyskała dyplom ILEC (International Legal English Certificate).Równolegle doradza klientom w ramach Kancelarii Prawnej LIUGA Prawo w Praktyce Górnicka, Grela s.c..

INNI PRAWNICY