Anna Grela Radca Prawny we Wrocławiu.

Anna Grela

Radca prawny

Anna Grela – informacje o prawniku

Anna Grela jest radcą prawnym (nr wpisu WR-2660) i współpracownikiem kancelarii adwokackiej ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k..  Prowadzi wrocławski oddział kancelarii i zajmuje się obsługą prawną klientów indywidualnych i firm z Wrocławia i Dolnego Śląska. Zajmuje się prawem budowlanym i sprawami związanymi z obrotem nieruchomościami. W kancelarii adwokackiej we Wrocławiu obsługuje również klientów w zakresie prawa autorskiego, prawa ochrony konkurencji i konsumentów, prawa medycznego, prawa zamówień publicznych i prawa rodzinnego.

Doświadczenie prawnicze

Anna Grela od wielu lat prowadzi bieżącą obsługą spółek. Zajmuje się w związku z tym windykacją należności oraz postępowaniami egzekucyjnymi. Reprezentuje też klientów w sporach sądowych i administracyjnych. Doradza także w zakresie praw pacjenta. Zajmuje się prawem medycznym, które obejmuje reprezentowanie pacjentów i zakładów opieki zdrowotnej. Dochodzi odszkodowań za szkody wypadkowe.

Wykształcenie prawnicze
  • Wydział Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
  • semestr studiów na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Mannheim (Niemcy)
Dodatkowe informacje

Anna Grela prywatnie lubi literaturę, podróże i dobrą kuchnie. Równolegle doradza klientom w ramach Kancelarii Prawnej LIUGA Górnicka, Grela s.c..

INNI PRAWNICY