Krzysztof Król

Dyrektor Rynku Motocykle

Nasze sprawy były prowadzone w sposób kompetentny i sprawny. Jako klienci czujemy się komfortowo. Polecam współpracę z kancelarią Żakiewicz Adwokaci.

pobierz referencje

Marek Goliszewski

Prezes Business Centre Club

Polecamy Panią Mecenas Krystynę Gardocką – Żakiewicz z kancelarii ŻAKIEWICZ ADWOKACI jako bardzo doświadczonego doradcę prawa gospodarczego, handlowego i obsługi prawnej spółek handlowych. W czasie naszej długoletniej współpracy Mec. Gardocka Żakiewicz dała się poznać jako doskonały prawnik, sprawny i skuteczny, gwarantując rzetelną pomoc w naszych sprawach.

pobierz referencje

Ludger Peitz

Członek Zarządu Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

Rekomendujemy Kancelarię ŻAKIEWICZ ADWOKACI jako partnera świadczącego najwyższej klasy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych.

pobierz referencje

Marcin Górski (Balun)

Członek Zarządu ISCG Sp. z o.o.

ISCG Sp. z o.o. to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku IT, realizująca projekty informatyczne dla podmiotów z sektora prywatnego i publicznego. Jesteśmy partnerem Microsoft. Polecamy Mecenasa Macieja Żakiewicza jako adwokata znającego i rozumiejącego rynek naszych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

pobierz referencje

Roman Glazik

Prezes Zarządu Polski Taniec S.A.

Kancelaria Żakiewicz Adwokaci reprezentuje najwyższą jakość usług prawnych opartych na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzący kancelarię prawnicy działają sprawnie i skutecznie, błyskawicznie reagują na potrzeby Klienta i gwarantują rzetelną pomoc prawną w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Polski Taniec – http://www.polskitaniec.pl/pl/

Roland Stochmal

Prezes Zarządu

Usługi świadczone przez ŻAKIEWICZ ADWOKACI cechuje wysoki poziom zaangażowania oraz zindywidualizowana forma. Obsługa prawna jest dopasowana do potrzeb klienta pod każdym względem, dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny sprawia, że z czystym sercem możemy polecić tą kancelarię adwokacką każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

pobierz referencje

Marcin Hakiel

Właściciel

Żakiewicz Adwokaci to kancelaria zapewniająca niezawodną obsługę prawną działalności gospodarczej. Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie merytorycznym, wyróżnia się skutecznością działania i terminowością realizacji zleceń. Polecam tę kancelarię jako solidnego partnera prawnego w biznesie. Hakiel.pl – http://hakiel.pl/

Maciej Bajan

Prezes Zarządu Investor Sp. z o.o. Bydgoszcz

Investor Sp. z o.o. to podmiot realizujący największe inwestycje budowlane w Polsce i za granicą. Współpraca z kancelarią Żakiewicz Adwokaci gwarantuje komfort bezpieczeństwa prawnego w każdym obszarze naszej działalności. Polecam!

Michał Kostrzewski

Prezes Zarządu

Firma Beissbarth Equipment Sp z o.o. rekomenduje firmę ŻAKIEWICZ ADWOKACI jako profesjonalną i rzetelną firmę świadczącą usługi prawne dla klientów koroporacyjnych.

pobierz referencje

Konrad Pruszyński

Prezes Zarządu Biuro Technik Budowlanych Sp. z o.o.

Polecam kancelarię ŻAKIEWICZ ADWOKACI. Świetni fachowcy.

Wojciech Gardocki

Prezes Zarządu

Awaco Project Sp. z o.o. to wiodąca na rynku polskim firma zajmująca się projektowaniem, wyposażaniem oraz modernizowaniem obiektów użyteczności publicznej takich jak: kina, teatry, sale wielofunkcyjne, centra kongresowe, sale widowiskowe i konferencyjne. Polecamy kancelarię ŻAKIEWICZ ADWOKACI jako profesjonalnego i rzetelnego partnera.

audi logo referencje

Krzysztof Sawicki

Audi Rowiński-Wajdemajer

Rekomenduję kancelarię Żakiewicz Adwokaci jako rzetelną oraz profesjonalną kancelarię adwokacką.

pobierz referencje