Zlecając nam swoje sprawy odzyskujesz kontrolę

Jak to możliwe? To proste. Jesteśmy ludźmi, którzy swoją wiedzę i doświadczenie poświęcają pracy z ludźmi i dla ludzi. W każdej sytuacji i zawsze staramy się prowadzić zlecone sprawy – osobiste lub firmowe – w taki sposób żeby doprowadzić do zamierzonego rezultatu. Po drodze dbamy żeby nasi klienci byli zawsze poinformowani i podejmując decyzje robili to z przekonaniem. Każde działanie oparte o rzetelną informację i trafną poradę jest działaniem kontrolowanym i daje poczucie kontroli.

Kim jesteśmy?

ŻAKIEWICZ ADWOKACI Żakiewicz Górczak Gawińska Sp. k. to kancelaria adwokacka, która działa na rynku od 2007 r.. Dzisiaj naszą firmę tworzy ponad 17 osobowy zespół zarówno starszych i doświadczonych jak i młodych ambitnych adwokatów, radców prawnych i prawników. Jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu profesjonalnych usług prawnych i jednocześnie na stałym podnoszeniu naszych kwalifikacji.

Co nas wyróżnia?

Ponadprzeciętne zaangażowanie w to co robimy. 

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów oraz połączeniem wiedzy i doświadczenia z nowoczesnymi metodami prowadzenia spraw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jakie działania należy podejmować aby skutecznie pomagać. Patrzymy na świadczone przez nas usługi prawne w sposób szeroki, bierzemy pod uwagę nie tylko aspekt prawny każdej sprawy, ale również wszelkie inne okoliczności, które są ważne i korzystne. Na każdym etapie staramy się, aby klienci rozumieli w jakiej są sytuacji i jakie mają możliwości.

Poświęcamy się projektom i sprawom, na których znamy się najlepiej. Pracę traktujemy z wyzwaniem i ambicją.

Podejście do Klienta. Zaufanie.

Dbamy o to, by działania kontrahentów, osób trzecich oraz organów państwowych – w szczególności policji, prokuratury lub innych organów ścigania – w możliwie najmniejszym stopniu wpływały na pozycję, renomę i interesy naszych klientów. Nasze działania ukierunkowane są na stworzenie kompleksowej strategii działania, która pozwoli na uzyskanie najlepszej pozycji oraz wyników w zaistniałych sporach, w których biorą udział. Staramy się zawsze znaleźć najbardziej opłacalne, wydajne i rozsądne rozwiązanie z punktu widzenia ekonomii i interesu gospodarczego, które równocześnie pozostaje w zgodzie z przepisami prawa.