Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza

Po przesłaniu formularza każde zgłoszenie otrzymuje swój indywidualny numer, a następnie jest weryfikowane przez adwokata i kierowane do właściwej osoby. Dokładamy starań by odpowiadać możliwie szybko, zastrzegamy jednak termin max. 3 dni roboczych na udzielenie odpowiedzi.

Aneta Więckowska, Sekretariat:

kontakt poprzez niniejszy formularz to najlepszy i najwygodniejszy sposób kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Wszystkie zgłoszenia są kierowane do właściwych prawników, którzy na bieżąco na nie odpowiadają.

Informujemy, że od momentu otrzymania zgłoszenia jesteśmy związani tajemnicą adwokacką. Dane przesyłane przez formularz są zaszyfrowane, a zielona kłódka z pełną nazwą spółki w pasku adresu potwierdza, że jesteś na stronie kancelarii adwokackiej ŻAKIEWICZ ADWOKACI. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za ujawnienie danych podczas przesyłania.

Przed wypełnieniem i wysłaniem formularza prosimy zapoznać się z Polityką Prywatności, a w szczególności z zawartą w niej klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Wypełnij formularz

Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe.

Miasto *

Usługa prawna *

Cel kontaktu *

Imię i nazwisko (ew. pseudonim) *

Nazwa firmy

E-mail *

Nr telefonu *

Temat wiadomości *

Twoja wiadomość *

Dodaj załączniki (dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, xml, pdf. Maksymalny rozmiar 10MB)

W celu przekazania większej liczby plików należy użyć np. GDrive, Dropbox, wetransfer.com podając jako odbiorcę adres e-mail kancelarii.