Kancelaria Adwokacka Warszawa: Nasze Doświadczenie i Praktyka

Dowiedz się więcej o naszym doświadczeniu i praktyce, tak aby mieć pewność wyboru najlepszej kancelarii adwokackiej w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka Warszawa ŻAKIEWICZ ADWOKACI

Wybór właściwej kancelarii adwokackiej do prowadzenia spraw jest tak samo ważny jak wybór dobrego lekarza.

Warszawska kancelaria adwokacka ŻAKIEWICZ ADWOKACI reprezentuje szereg osób fizycznych, a także prestiżowe firmy oraz instytucje z Polski i Europy. Wśród naszych klientów są wiodące podmioty prywatne i publiczne. Nasza wiedza obejmuje nie tylko prawo,  ale różne branże, w tym media cyfrowe i technologię, usługi finansowe, produkcję, farmaceutyki i telekomunikację.

Kancelaria Adwokacka Warszawa to warszawski oddział kancelarii adwokackiej ŻAKIEWICZ ADWOKACI i siedziba spółki.

Naszym klientom z Warszawy i okolic oferujemy pełen zakres obsługi prawnej. Świadczymy usługi bieżącej obsługi prawnej, udzielamy porad prawnych, prowadzimy sprawy sądowe (m.in. karne, karne-skarbowe, cywilne, administracyjne) oraz sporządzamy na zamówienie opinie i analizy prawne. Zobacz wszystkie usługi prawne kancelarii adwokackiej w Warszawie.

Maciej Żakiewicz, Adwokat:

zapraszam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług prawnych ŻAKIEWICZ ADWOKACI w Warszawie. Wybierając naszą kancelarię adwokacką jako partnera w życiu lub w biznesie możecie mieć Państwo pewność, że to dobry wybór. Zawsze i w każdej sprawie czy sytuacji dajemy z siebie wszystko, a w konsekwencji możemy pochwalić się wieloma sukcesami. Nasze doświadczenie prawne zdobyte przez kilkanaście lat na rynku to kapitał, którym z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami. Satysfakcja i zadowolenie klientów to najważniejszy cel zawodowy prawników z naszej kancelarii.

Informacje o usługach prawnych kancelarii adwokackiej w Warszawie

Kompleksowa bieżąca obsługa prawna

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną i podatkową oraz wsparcie w prowadzeniu bieżących spraw firmowych (w szczególności zajmujemy się prawem pracy, zbiorowym prawem pracy, windykacją, umowami handlowymi, przekształceniami, podatkami).  Doradzamy także w sprawach z zakresu prawa karnego gospodarczego, karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń z uwzględnieniem specyfiki związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej. Pomagamy naszym klientom zapewnić zgodność prowadzonej działalności gospodarczej z regulacjami prawnymi.

Rodzaje spraw jakie prowadzi nasza kancelaria adwokacka w Warszawie

Prowadzimy sprawy karne gospodarcze, sprawy karno skarbowe, sprawy karne, a także sprawy cywilne. Każdej firmie i osobie fizycznej możemy zapewnić profesjonalną obsługę prawną, doradztwo podatkowe oraz doradztwo z zakresu nieruchomości i prawa pracy.

Zastępstwo procesowe / Spory sądowe

Podejmujemy się zastępstwa procesowego przed sądami cywilnymi, pracy, karnymi i administracyjnymi wszystkich instancji; zastępstwa przed prokuraturą, policją, służbą celną oraz wszelkimi urzędami i organami władzy publicznej.

Sytuacje kryzysowe

Doradzamy jak postępować w przypadku kryzysu i jak zabezpieczać się przed jego wystąpieniem. Zdajemy sobie sprawę, że działanie osób trzecich lub organów władzy publicznej może doprowadzić do paraliżu, a z tego powodu nawet do upadłości firmy. Wiemy jak skutecznie działać i pomagać w trudnych momentach. Przedstawiamy strategię prawną, aby w jak najwłaściwszy sposób kompleksowo i długoterminowo poprawić sytuację prawną klienta. Przewidujemy zawsze różne scenariusze zdarzeń.

Analizy prawne

Adwokaci i prawnicy z naszej kancelarii i osoby z nią współpracujące posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają na przygotowanie analiz prawnych dotyczących wszelkich aspektów działalności gospodarczej.

Audyt prawny / Compliance

W celu rozpoznania i identyfikacji potencjalnych zagrożeń prawnych prawnicy z naszej kancelarii adwokackiej przeprowadzają kompleksowy audyty. Nasza specjalizacja gwarantuje, że oprócz standardowego badania pod kątem zgodności z prawem gospodarczym, handlowym i cywilnym (compliance) zbadamy również wszelkie aspekty prawnokarne i podatkowe funkcjonowania firmy.

Dostarczamy również audyty oceniające ryzyka działalności gospodarczej lub konkretnych decyzji gospodarczych podejmowanych przez klienta pod kątem ich zgodności z normami prawnymi. Taki audyt będzie przydatny w szczególności dla osób pełniących funkcję członków zarządu spółek prawa handlowego, prokurentów, członków rad nadzorczych, pracowników i pełnomocników.

Opinie prawne

Sporządzamy opinie prawne na dowolnie wybrane tematy. Opinie prawne w zależności od potrzeb mogą być sporządzane przez praktyków lub teoretyków prawa, w tym doktorów i profesorów.

Ochrona wizerunku / Komunikacja

Zapewniamy ochronę prawną dóbr osobistych firm i osób fizycznych. Dbamy również kompleksowo o ochronę wizerunku firmy, a także wspieramy naszych klientów w procesach komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Utrzymujemy stałą współpracę z agencją public relations Primo Corporate Advisory. Każdemu klientowi naszej kancelarii jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie prawne, a także wsparcie w kontaktach z mediami, w budowaniu wizerunku firmy oraz doradztwa w zakresie komunikacji z obecnymi oraz potencjalnymi kontrahentami.

Doświadczenie prawnicze

ŻAKIEWICZ ADWOKACI to kancelaria adwokacka i ludzie rozumiejący, jak cennymi zasobami są czas, pewność i zaufanie. Jako partnerzy w życiu i biznesie odpowiadamy za kompleksową obsługę prawną lub pojedyncze sprawy. Wśród wielu firm i klientów indywidualnych zasłużyliśmy sobie na zaszczytne miano partnera godnego zaufania i polecenia. Udało się to dlatego, że działamy profesjonalnie, rozumiemy potrzeby klientów i dbamy o skuteczność naszej pracy. Od początku działalności stawiamy na długoterminowe i partnerskie relacje. Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów i setki wygranych spraw.

Maciej Górczak, Adwokat:

powierzając nam swoje sprawy, możecie mieć Państwo pewność najlepszej reprezentacji i doradztwa prawnego. Opierając się na solidnym doświadczeniu oraz wykształceniu naszych prawników, posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia aby podjąć się prowadzenia najtrudniejszych projektów i spraw.

Prowadzenie firmy lub zajmowanie się sprawami firmowymi na zlecenie to zajęcie wymagające dużych zasobów i kompetencji. Dlatego w naszej pracy łączymy umiejętności prawne z wiedzą dotyczącą zarządzania, finansów, informatyki. Myślimy strategicznie. Przykładamy dlatego najwyższą wagę do zapewnienia pomocy naszym klientom na wczesnym etapie każdego postępowania i każdej sprawy. Szybka reakcja daje bowiem możliwość skutecznego zabezpieczenia klientów. Służymy poradą i jesteśmy gotowi do podjęcia natychmiastowych działań w sytuacjach kryzysowych. Dbamy o to, żeby działania osób trzecich, sądów, prokuratury, policji i innych organów, w możliwie najmniejszym stopniu, wpływały na pozycję, renomę i interesy naszych klientów.

Kancelaria adwokacka ŻAKIEWICZ ADWOKACI to dobry wybór.

Przeczytaj o nas i dowiedz się w jaki sposób pracując z naszą kancelarią adwokacką w Warszawie możesz odzyskać kontrolę nad sprawami prawnymi – firmowymi lub osobistymi. Poznaj naszych adwokatów i prawników i przeczytaj jak pracujemy dla naszych klientów.

Ofertę kancelarii adwokackiej kierujemy w szczególności do:

  • firm
  • zarządów spółek
  • menedżerów
  • dyrektorów
  • maklerów
  • głównych księgowych
  • lekarzy, radców prawnych, adwokatów, biegłych, doradców podatkowych i innych specjalistów
  • oskarżonych i pokrzywdzonych w każdym postępowaniu karnym, na każdym etapie
  • osób poszukujących adwokata do sprawy cywilnej, rozwodowej, administracyjnej

Wynagrodzenie

Informacje o kosztach, naszych honorariach i wynagrodzeniu możesz znaleźć na tej stronie.