Kancelaria w czasie epidemii jest otwarta.

Szanowni Państwo,

Kancelaria ŻAKIEWICZ ADWOKACI jest czynna w dni powszednie od godz. 9-17. Wprowadzony stan epidemii w związku z koronawirusem nie ma wpływu na naszą bieżącą działalność.

Uprzejmie informujemy, że stosując się do zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych, podjęliśmy działania mające na celu zwiększenie ochrony naszych Klientów i Współpracowników, w tym przede wszystkim poprzez wyeliminowanie lub zmniejszenie częstotliwości kontaktu bezpośredniego. W związku z powyższym – w miarę możliwości – udzielamy konsultacji prawnych i porad z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość.

Nasza wiedza i doświadczenie wskazują jednak, że ograniczenia ogłoszonego stanu epidemii mogą wpłynąć na Państwa sytuację prawną, zwłaszcza jako pracowników, pracodawców, przedsiębiorców, czy w innej sytuacji, w jakiej się Państwo znajdziecie. Wobec tego rodzaju wyzwań nasza kancelaria prowadzi nieprzerwanie swoją działalność, świadcząc pomoc prawną obecnym i przyszłym Klientom. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Z poważaniem,
Zespół ŻAKIEWICZ ADWOKACI